Våre ansatte har høy kompetanse med en bred og variert praksis fra så vel offentlig som privat sektor.

 

Tor Ole Holbek
Revisjonssjef
Oppdragsansvarlig for forvaltningsrevisjon og selskapskontroll
Tlf.: 38 07 27 12  Mobil: 901 06 118
tor.ole.holbek@agderkomrev.no

 

Monica Harsvik Smith-Tønnessen
Assisterende revisjonssjef
Oppdragsansvarlig revisor,  statsautorisert revisor
Tlf.: 38 07 27 01  Mobil: 454 96 454
monica.harsvik.smith-tonnessen@agderkomrev.no

 

Michelle Caroline Karo Fiveland
Registrert revisor
Siviløkonom
Tlf.: 38 07 27 09
michelle.fiveland@agderkomrev.no

 

Morten Gahrsen
Oppdragsansvarlig revisor Søgne og Songdalen
Registrert revisor
Tlf.: 38 07 27 13
morten.gahrsen@agderkomrev.no

 

Anne Helene Grunni-Hellestrand
Registrert revisor
Master i ledelse (erfaringsbasert)
Tlf.: 38 07 27 05
anne.helene.grunni-hellestrand@agderkomrev.no

 

Stein Fossgard Grøntoft
Forvaltningsrevisor, doktorgrad (Universite Paris 8 Vincennes – Saint-Denis, Psykoanalyse), Cand.Philol. (UiB, Filosofi) og Siviløkonom (NHH)
Tlf.: 38 07 27 03
stein.fossgard.grontoft@agderkomrev.no

 

Morten Hansen
Revisor
Master i regnskap og revisjon, siviløkonom
Mobil: 478 32 446
morten.hansen@agderkomrev.no

 

Hege Holmer
Revisor
Tlf.: 38 07 27 08
hege.holmer@agderkomrev.no

 

 

Jan Edvard Karlsen
Registrert revisor
Mobil: 918 12 540
jan.edvard.karlsen@agderkomrev.no

 

 

Torjus Finstad Ledaal
Statsautorisert revisor
Tlf.: 38 07 27 02 Mobil: 952 62 873
torjus.ledaal@agderkomrev.no

 

 

Stein Løvdahl
Revisor
Siviløkonom
Tlf.: 38 07 27 04
stein.lovdahl@agderkomrev.no

 

Wenche I. Nilsen
Sekretær
Tlf.: 38 07 27 00
wenche.nilsen@agderkomrev.no

 

 

Tommy Pytten
Oppdragsansvarlig revisor
Registrert revisor
Mobil: 977 60 455
tommy.pytten@agderkomrev.no


Maren Stapnes
Forvaltningsrevisor
Tlf.: 38 07 27 10
maren.stapnes@agderkomrev.no

 


Nils Kristian Aarsland
Forvaltningsrevisor
Tlf.: 38 07 27 11
nils.kristian.aarsland@agderkomrev.no